KRAKÓW

Oferta

Villa Verde

To ekskluzywny kompleks zrealizowany przy ul. 28 lipca 1943 roku. Widok z okien na pasmo Sikornika, pobliski Park Decjusza oraz Las Wolski w pełni uzasadnia nazwę jaką nadano kompleksowi. Zespół obejmuje niespełna 20 apartamentów. Budynki zrealizowane są z wykorzystaniem ekologicznych materiałów najwyższej jakości, a każdy apartament ma indywidualnie aranżowaną przestrzeń wewnętrzną. Specjalna konstrukcja tarasów na dachu pozwala na stworzenie na nich zacisznych zielonych prywatnych ogrodów.

Oferta

Niezapominajek

Zespół apartamentów i domów usytuowany przy zacisznej alejce w okolicy ronda Chełmskiego na skraju Woli Justowskiej. Z okien i tarasów apartamentów roztacza się malowniczy widok na Las Wolski. Zespół obejmuje sześć domów dwurodzinnych w zabudowie szeregowej oraz budynek wielorodzinny.

Oferta

Kamieniczka na Woli I

Kamieniczka Na Woli I" położona jest na Woli Justowskiej w okolicy ulicy Piastowskiej. Bliskość Lasu Wolskiego i innych terenów rekreacyjnych czyni tę lokalizację wyjątkowo atrakcyjną, zwłaszcza dla osób aktywnych i lubiących kontakt z przyrodą. Budynek został zrealizowany w ekologicznej technologii - z ceramiki z wysokiej jakości drewnianej stolarki okiennej i dachem krytym dachówką karpiówką. Teren został ogrodzony i zagospodarowany.

Oferta

Kamieniczka na Woli II

Budynek znajduje się vis a vis wybudowanej wcześniej Kamieniczki na Woli I. Sąsiedztwo Lasu Wolskiego, Błoń i innych terenów rekreacyjnych sprawia, że jest to wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja, zwłaszcza dla osób aktywnych i lubiących kontakt z przyrodą. Ten kameralny budynek ma również doskonałe usytuowanie pod względem komunikacyjnym - łatwy i szybki dojazd do centrum, a także do autostrady w kierunku Katowic i Zakopanego.

Oferta

Brogi i Moja Olsza

To uzupełniająca się zabudowa zespołów mieszkalnych w śródmieściu Krakowa. Idealne miejsce dla osób, które cenią ciszę i spokój, ale nie chcą rezygnować z łatwego dostępu do miejskich atrakcji. Istotną zaletą tej lokalizacji jest sąsiedztwo centrum Krakowa, doskonała komunikacja z innymi rejonami oraz bliskość centrów handlowych i rekreacyjnych (np. CH Krokus, Alma, Aquapark, Multikino). Całość terenu została ogrodzona.

Oferta

Liść Klonu

Enklawa spokoju w otoczeniu stylowych willi i zadbanych ogrodów. Domy usytuowane są na odrębnych działkach, ale całość wraz z garażami i wewnętrznym dziedzińcem zorganizowana jest w formie zamkniętego i strzeżonego kompleksu. Takie rozwiązanie łączy w sobie swobodę i intymność samodzielnych willi z bezpieczeństwem i wygodą.Teren jest zagospodarowany i ogrodzony. Zespół obejmuje pięć jednopiętrowych domów. W każdym znajdują się dwa lub trzy apartamenty z ogródkami i rozległymi tarasami.

Oferta

Rezydencja Piastowska

Powstała przy ulicy Leszczynowej, tuż przy Błoniach.To prestiżowe położenie łączy w sobie zalety mieszkania w centrum Krakowa z bliskością terenów rekreacyjnych. Kilkuminutowy spacer przez Błonia pozwala dotrzeć do Starego Miasta, Parku Jordana. Bliskość Kopca Kościuszki i Lasu Wolskiego daje, oprócz wspaniałych widoków, komfort codziennego przebywania wśród zieleni.Budynek powstał z użyciem szlachetnych materiałów: ceramiki, wysokiej jakości drewnianej stolarki okiennej, dachem krytym dachówką i częściami wspólnymi wykończonymi w kamieniu.

Oferta

Apatramenty pod Kasztanami

Kondominium położone w sąsiedztwie Lasu Wolskiego i Rezerwatu "Panieńskie Skały", co czyni tę inwestycję wyjątkowo atrakcyjną, zwłaszcza dla osób aktywnych i lubiących kontakt z przyrodą. Kompleks obejmuje teren z budynkami, prywatnymi ogródkami, wewnętrznymi parkingami, terenami zielonymi i parkingiem dla gości. Budynki w których znajduje się w sumie 50 apartamentów zrealizowano z wykorzystaniem najlepszych materiałów budowlanych, a drewniane elementy elewacji i drewniane okiennice tworzą oryginalną stylistykę.

Oferta

Villa Vinci

Budynek z apartamentami vis a vis Parku Decjusza. Oryginalna koncepcja zagospodarowania terenu doskonale wykorzystuje kształt działki i układ stron świata. Daje to efekt otwarcia się budynku na park, dobrego nasłonecznienia mieszkań, a równocześnie tworzy rodzaj intymnego, odsłoniętego ogrodu wewnętrznego podzielonego na części indywidualne i przeznaczone do wspólnego użytkowania. Całość wieńczy podwójnie łamany dach z lukarnami. Bryła budynku i sposób zagospodarowania terenu doskonale wpisują się w otoczenie, a ciekawe detale nadają mu wymaganej szlachetności.

Oferta

Dom nad Białuchą

Budynek mieszkalny położony w śródmieściu Krakowa w dzielnicy Olsza przy ul. Otwinowskiego-Kąt. Dom został zrealizowany jako inwestycja dla osób poszukujących niewielkich mieszkań w cichej okolicy. Lokalizacja blisko centrum miasta, doskonała komunikacja oraz kameralna zabudowa stanowią jego praktyczne zalety. W ogrodzonym trzykondygnacyjnym budynku z poddaszem znajduje się 16 mieszkań typu studio.

Oferta

Wallek Wallewskiego

Kameralny budynek w zabudowie plombowej, zrealizowany wśród kamienic w Krowodrzy przy zacisznej ulicy Wallek-Walewskiego. W budynku o wysokim standardzie znajduje się 9 apartamentów. W budynku o wysokim standardzie znajduje się 9 apartamentów.W budynku o wysokim standardzie znajduje się 9 apartamentów.

Oferta

Willa Wiosenna

Budynek znajduje się na Woli Justowskiej w ekskluzywnym otoczeniu architektonicznie wysmakowanych willi, z południową ekspozycją i z widokiem na Las Wolski. Willa zrealizowana jest z wykorzystaniem tradycyjnych materiałów wysokiej jakości: cegła, dachówka ceramiczna, drewniana stolarka okienna,części wspólne wyłożone kamieniem, dzięki czemu budynek harmonijnie wspisuje się w istniejącą już zabudowę. Teren zespołu jest zagospodarowany i ogrodzony.

Oferta

Zielony Most

Rezydencja ""Zielony Most" to kameralny, ogrodzony i monitorowany budynek usytuowany w rejonie ul. Zielony Most i Wieniawy Długoszowskiego w Bronowicach. Z okien apartamentów roztacza się malowniczy widok na masyw Woli Justowskiej, Kopiec Kościuszki, pobliskie sady i ogrody. Obserwację otoczenia umożliwiają mieszkańcom liczne tarasy. Do apartamentów na parterze przynależą ogródki

Oferta

Plac Na Groblach 5

Apartamenty u stóp Zamku królewskiego, stanowią dowód na możliwość współistnienia zabytkowych budynków oraz współczesnych kamienic. Architektura harmonijnie wpisuje się w historyczną tkankę miejską. W naturalny sposób łączy styl sąsiadujących budynków i niepowtarzalny charakter miejsca z nowoczesną wizją architektoniczną. Zespół apartamentów tworzą dwie niezależne kamienice, połączone garażem podziemnym oraz kameralnym dziedzińcem. Najwyższa jakość materiałów oraz wyjątkowa lokalizacja z jedyną taką panoramą Wzógrza Wawelskiego czynią to miejsce niepowarzalnym.

Oferta

Villa Resido

To niewielki trzypiętrowy budynek z ośmioma komfortowymi apartamentami, położony w dzielnicy Dąbie, w otoczeniu niskiej zabudowy domów jednorodzinnych. Budynek został wybudowany z myślą o tych, którzy szukają enklawy ciszy w środku miasta, a tę zapewnia niebywała bliskość terenów spacerowych i ścieżek rowerowych wzdłuż pobliskich bulwarów wiślanych. Niewątpliwym atutem inwestycji jest także sąsiedztwo takich obiektów handlowych i rozrywkowych jak: Kraków Arena, CHM1 czy Plaza.

ZAKOPANE

Oferta

Viva Maria

Kompleks położony jest przy ulicy Krzeptowskiego w Zakopanem, a jego usytuowanie poza ścisłym centrum pozwala w pełni docenić urok gór. Zespół składa się z trzech budynków: "Pensjonatowy", "Apartamentowy" oraz "Leśny". W budynku "Pensjonatowym" usytuowana jest część rekreacyjna z m.in. basenem, sauną i salą fitness. Budynki są oddalone od ulicy i oddzielone od niej pięknym świerkowym zagajnikiem. Położenie na wzgórzu, na początku rozległej polany sprawia, że z okien i tarasów apartamentów rozciąga się widok na otwartą panoramę - od pasma Gubałówki po Giewont.

Oferta

Villa Krupówki

Willa Krupówki powstała w samym centrum Zakopanego. Zbudowana została dla miłośników zimowej stolicy Polski, pragnących w pełni korzystać z życia kulturalnego w centrum miasta. Ta wyjątkowa lokalizacja pozwala równie szybko dotrzeć do głównych wyciągów m.in.: na Kasprowy Wierch, Nosal, Gubałówkę oraz do tras pieszych wędrówek. To niewielki budynek o tradycyjnej zakopiańskiej architekturze, z okien którego podziwiać można najpiękniejsze szczyty. Zastosowanie drewna jako elementu wykończeniowego oraz kamienia naturalnego nadaje Willi regionalny charakter.

Oferta

Chata pod Reglami

Budynek apartamentowy zrealizowany w centrum Zakopanego, przy ulicy Makuszyńskiego. Położenie w otoczeniu terenów zielonych, w spokojnym miejscu skąd roztacza się malowniczy widok na Giewont i regle, a jednocześnie sąsiedztwo centrum miasta sprawiają, że jest to szczególnie atrakcyjne miejsce. Budynek o tradycyjnej zakopiańskiej architekturze wkomponowany jest w otaczającą regionalną zabudowę, a wysoki standard wykonania stanowi dopełnienie jego walorów.

Oferta

Apartamenty pod reglami

Zespół apartamentów usytuowany przy ulicy Krzeptówki, z bezpośrednią ekspozycją na góry i regle. Od południa z widokiem na Giewont, a od wschodu na centrum Zakopanego i Tatry Wschodnie. Malownicza lokalizacja sprzyja aktywnemu wypoczynkowi, umożliwiając piesze wędrówki. Murowany dwupiętrowy budynek wraz z poddaszem pokryty dwuspadowym dachem z ukłonem w stronę tradycyjnej zakopiańskiej architektury w postaci okładziny z kamienia naturalnego w przyziemiu i drewnianych elementów wykończeniowych.

Oferta

Willa Tatry

Willa Tatry położona jest w Kościelisku, na południowym stoku Karpielówki, z przepiękną ekspozycją Tatr. Niewielka liczba apartamentów sprawia, że realizacja nie wykracza poza formułę małej willi. Posesja jest zamknięta i ogrodzona, dodatkowym zabezpieczeniem jest instalacja alarmowa. Inwestycja posiada dogodny dojazd od strony centrum Zakopanego i z Kościeliska

Oferta

Rezydencja Kamieniec

Bdynek zanjdujący się w północnej części Zakopanego, przy ul. Kamieniec. Inwestycja harmonijnie wkomponowana w istniejącą zabudowę, dzięki uskokowemu przejściu elewacji wejściowej. Chcąc nadać budynkowi nowoczesnego, estetycznego i lekkiego wyglądu zdecydowano się na zastosowanie drewna jako dominującego materiału wykończenia elewacji. Zarówno bryła, jak i zastosowane materiały oraz kolorystyka wpisują budynek w trendy architektoniczne Podhala.

Oferta

Apartamenty Chramcówki

Inwestycja zlokalizowana w samym centrum Zakopanego, przy ul. Brzozowej, nieopodal dworca PKS i PKP. Umiejscowienie budynku w centrum miasta zapewnia wygodny dostęp do głównych jego atrakcji, jak również szybki dojazd do głównych tras narciarskich (m.in. na Kasprowym Wierchu czy Nosalu) oraz wielu szlaków pieszych.