Realizacje

Setki mieszkań oddanych do użytku

Apartamenty Fields & Flowers

Kraków, Józefa Becka

Łąki i Kwiaty – sielska enklawa apartamentów z własnymi ogrodami na Woli Justowskiej, najbardziej prestiżowej dzielnicy Krakowa.

Apartamenty Fields & Flowers to 20 lokali mieszkalnych z własnymi ogródkami, zaplanowanymi w 6 budynkach wraz z miejscami postojowymi bezpośrednio przed wejściami do apartamentów.

W otoczeniu nie zabraknie zieleni, a bliskość tras spacerowych i rekreacyjnych sprawi, że pokochasz to miejsce.

Nie musisz wyprowadzać się za miasto, aby cieszyć się zielenią, mając przy tym wszystko czego potrzebujesz w zasięgu krótkiej przechadzki.

Wały Rudawy to doskonałe miejsce do spacerów, biegania czy jazdy na rowerze. Dotrzesz nimi np. do Krakowskich Błoń.

Do ul. Królowej Jadwigi dojdziesz piechotą w ciągu kilku minut. Stąd niedaleko już do Parku Decjusza, a także licznych sklepów, restauracji oraz domu kultury.

Potrzebujesz komunikacji miejskiej? Najbliższy przystanek znajdziesz na rogu ul. Nad Zalewem oraz ul. Królowej Jadwigi. To mniej niż 10 minut piechotą od osiedla Fields & Flowers.

Lokalizacja

Nie musisz wyprowadzać się za miasto aby cieszyć się zielenią, a jednocześnie wszystko czego potrzebujesz mieć w zasięgu ręki.

Wały rudawy to doskonałe miejsce do spacerów, biegania, czy jazdy na rowerze, dotrzesz nimi np. do Krakowskich Błoń.

Do ul. Królowej Jadwigi piechotą dotrzesz w kilka minut, stąd blisko jest do Park Decjusza, a także licznych sklepów, restauracji czy domu kultury.

Potrzebujesz komunikacji miejskiej? Najbliższy przystanek znajdziesz na rogu ul. Nad Zalewem oraz ul. Królowej Jadwigi, to mniej niż 10 minut piechotą od osiedla Fields & Flowers.