Realizacje

Setki mieszkań oddanych do użytku

Rezydencja Piastowska

KRAKÓW

Jest to kameralna nieruchomość zlokalizowana tuż obok Błoni, przy ul. Leszczynowej, będącej przecznicą ul. Piastowskiej.

Dogodne usytuowanie Rezydencji pozwala na sprawne przemieszczanie się w stronę Starego Miasta, przy jednoczesnej dostępności do terenów zielonych, a także rekreacyjnych takich jak Park Jordana, Kopiec Kościuszki, Las Wolski czy wspomniane wcześniej Błonia. Warto nadmienić, iż mieszkańcy okolicy ul. Leszczynowej mają także, za sprawą znajdującej się niedaleko głównej arterii miasta, świetny dojazd do odległych dzielnic Krakowa, a także do węzła autostradowego.

Budynek został wzniesiony przy użyciu szlachetnych materiałów takich jak ceramika, doskonałej pod względem jakościowym stolarki okiennej, dachem krytym dachówką i częściami wspólnymi wykończonymi w kamieniu. Kolejną wygodą, którą mogą cieszyć się lokatorzy jest winda pozwalająca na swobodne przemieszczanie się do pomieszczeń znajdujących się na niższych kondygnacjach – garażu oraz pomieszczeń gospodarczych.

Rezydencja Piastowska opiewana jest przez ogrodzenie i centralną instalację alarmową zapewniającą bezpieczeństwo oraz spokój lokatorów.

Lokalizacja

Nieruchomość zlokalizowana tuż obok Błoni, przy ul. Leszczynowej, będącej przecznicą ul. Piastowskiej.