Realizacje

Setki mieszkań oddanych do użytku

Villa Verde

KRAKÓW

Ten luksusowy obiekt znajduje się w niezwykle urokliwej części Krakowa – Woli Justowskiej, a dokładnie przy ul. 28 lipca 1943 roku na Woli Justowskiej.

Z okien rozpościera się przepiękny widok bezpośrednio nawiązujący do nazwy nieruchomości: z jednej strony na pasmo Sikornika oraz Park Decjusza, z drugiej natomiast na Las Wolski. Dalej, na horyzoncie ukazuje się nam panorama starego Krakowa oraz Bronowic. Na dachach Villi Verde znajdują się zielone tarasy, które są zespoleniem nowoczesnej architektury z otaczającym terenem.

Obiekt ten, składający się z 20 zaprojektowanych niemalże indywidualnie apartamentów, powstał przy użyciu najlepszych gatunkowo materiałów ekologicznych. Niepowtarzalna konstrukcja architektoniczna tarasów znajdujących się na dachu budynku, stwarza możliwość aranżacji zielonych ogrodów. Bezsprzecznym udogodnieniem są podziemne garaże, windy, a także kompleksowy system instalacji teletechnicznych. Wszystko to, przy zachowaniu poczucia bezpieczeństwa mieszkańców, o które dba ochrona obiektu, elektroniczna kontrola dostępu oraz ogrodzenie z automatycznymi bramami.

Lokalizacja

ul. 28 lipca 1943 roku na Woli Justowskiej, Kraków