Osiedle Jurajska

Balice

Opis inwestycji

Mieszkania

Lokalizacja

Więcej

Zobacz dostępne

Trwa realizacja Osiedla Jurajska w Balicach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokali w tej inwestycji. Inwestycja położona jest przy Alei Jurajskiej wśród dużej ilości zieleni i lasów. Osiedle składa się z 12 budynków ( 24 segmenty ) i ma kameralny charakter. Położenie na wzgórzu z atrakcyjnym widokiem i przemyślana urbanistycznie zabudowa to jego dodatkowe zalety. Oferujemy trzy typy segmentów o powierzchni:128,05 m 2 , 119,70 m 2 , 118,87m 2 .

Szczegóły rozwiązań architektonicznych i funkcjonalnych w poszczególnych segmentach i ich rzuty są dostępne na liście lokali poprzez pobranie ich kart. W skład każdego segmentu wchodzi również poddasze do indywidualnej adaptacji. Każdy z lokali posiada ogródek. Powierzchnie ogródków są zróżnicowane i wynoszą od 240 m 2 do ponad 400 m 2 .

Przed każdym lokalem zaprojektowano miejsce parkingowe.

Termin zakończenia budowy to I kwartał 2024 roku.

Osiedle Jurajska

Lokalizacja

Osiedle Jurajska to miejsce doskonale do zamieszkania ze względu na bliskość terenów rekreacyjnych. Niewielka odległość, około 500 m spacerem do Lasu Zabierzowskiego, pozwala na aktywny wypoczynek i korzystanie ze ścieżek rowerowych i traktów pieszych. W pobliżu znajduje się także rezerwat Skała Kmity i klimatyczny Zalew Kamieniołom w Zabierzowie. Odległość do centrum Krakowa ( ok. 10,8 km do Placu Inwalidów ) i dogodne szlaki komunikacyjne: autostrada i kolej podmiejska pozwalają na łatwy i szybki dojazd do centrum miasta i w innych kierunkach. W centrum Balic znajdziemy podstawowe usługi jak: szkołę, pocztę a także sklepy spożywcze. W około 10 minut dotrzemy do centrów handlowych między innymi: Leroy Merlin, Faktory Kraków czy Witek Home.

Na weekendowe wypady dotrzemy w kilka, kilkanaście minut : zalew w Kryspinowie – 7,4 km, dolina Aleksandrowicka – 5 km, dolina Bolechowicka – 9,7 km, dolina Mnikowska -10 km.

Mieszkanie

Twoje cztery kąty to Twój cały świat

Przemyślane projekty

Prywatne ogródki

kameralna zabudowa

miejsce postojowe

Apartamenty

 Usuń filtr
 Usuń filtr
 Usuń filtr

  Zainteresowało Cię mieszkanie i chcesz dowiedzieć się więcej?

  Zadzwoń do nas na 730 004 008 lub zostaw numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie!

   POMAGAMY W FINANSOWANIU MIESZKAŃ

   Pośrednictwo kredytowe

   1

   KONTAKT
   Z NASZYM BIUREM

   2

   ZŁOŻENIE
   WNIOSKÓW

   3

   WERYFIKACJA
   ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ

   4

   PRZYZNANIE
   KREDYTU