Osiedle Jurajska

Balice

Opis inwestycji

Mieszkania

Lokalizacja

Więcej

Zobacz dostępne

Osiedle Jurajska

Trwa realizacja Osiedla Jurajska w Balicach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokali w tej inwestycji. Inwestycja położona jest przy Alei Jurajskiej wśród dużej ilości zieleni i lasów. Osiedle składa się z 12 budynków ( 24 segmenty ) i ma kameralny charakter. Położenie na wzgórzu z atrakcyjnym widokiem i przemyślana urbanistycznie zabudowa to jego dodatkowe zalety. Oferujemy trzy typy segmentów o powierzchni:128,05 m 2 , 119,70 m 2 , 118,87m 2 .

Szczegóły rozwiązań architektonicznych i funkcjonalnych w poszczególnych segmentach i ich rzuty są dostępne na liście lokali poprzez pobranie ich kart. W skład każdego segmentu wchodzi również poddasze do indywidualnej adaptacji. Każdy z lokali posiada ogródek. Powierzchnie ogródków są zróżnicowane i wynoszą od 240 m 2 do ponad 400 m 2 .

Przed każdym lokalem zaprojektowano miejsce parkingowe.

Termin zakończenia budowy to II kwartał 2023 roku.

Lokalizacja

Osiedle Jurajska to miejsce doskonale do zamieszkania ze względu na bliskość terenów rekreacyjnych. Niewielka odległość, około 500 m spacerem do Lasu Zabierzowskiego, pozwala na aktywny wypoczynek i korzystanie ze ścieżek rowerowych i traktów pieszych. W pobliżu znajduje się także rezerwat Skała Kmity i klimatyczny Zalew Kamieniołom w Zabierzowie. Odległość do centrum Krakowa ( ok. 10,8 km do Placu Inwalidów ) i dogodne szlaki komunikacyjne: autostrada i kolej podmiejska pozwalają na łatwy i szybki dojazd do centrum miasta i w innych kierunkach. W centrum Balic znajdziemy podstawowe usługi jak: szkołę, pocztę a także sklepy spożywcze. W około 10 minut dotrzemy do centrów handlowych między innymi: Leroy Merlin, Faktory Kraków czy Witek Home.

Na weekendowe wypady dotrzemy w kilka, kilkanaście minut : zalew w Kryspinowie – 7,4 km, dolina Aleksandrowicka – 5 km, dolina Bolechowicka – 9,7 km, dolina Mnikowska -10 km.

Mieszkanie

Twoje cztery kąty to Twój cały świat

Przemyślane projekty

Prywatne ogródki

kameralna zabudowa

miejsce postojowe

Apartamenty

 Usuń filtr
 Usuń filtr
 Usuń filtr

  Zainteresowało Cię mieszkanie i chcesz dowiedzieć się więcej?

  Zadzwoń do nas na 531 017 485 lub zostaw numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie!

   POMAGAMY W FINANSOWANIU MIESZKAŃ

   Pośrednictwo kredytowe

   1

   KONTAKT
   Z NASZYM BIUREM

   2

   ZŁOŻENIE
   WNIOSKÓW

   3

   WERYFIKACJA
   ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ

   4

   PRZYZNANIE
   KREDYTU