Zaprojektuj

swoje mieszkanie

Dostosuj mieszkanie do swoich potrzeb i gustów!

To oczywiste, że własny dom lub mieszkanie chcemy mieć urządzone po swojemu i dopasowane do indywidualnego stylu życia. Kupując nieruchomość w stanie deweloperskim ma się oczywiście wciąż spore pole manewru, jednak naszym Klientom oferujemy coś ekstra – możliwość praktycznie dowolnej personalizacji na każdym etapie budowy.

Zmiany lokatorskie

Klientom, którzy zdecydują się na zakup nieruchomości w przedsprzedaży, oferujemy możliwość wprowadzenia indywidualnych zmian lokatorskich już na etapie budowy.

Możliwe są np. zmiany układu ścian, rozmieszczenia punktów elektrycznych oraz punktów wod-kan, wymiana standardowych grzejników naściennych na ogrzewanie podłogowe itp.

Projekt wnętrza

Dobrze rozplanowana i urządzona przestrzeń mieszkalna to nie tylko kwestia estetyki,
ale przede wszystkim komfortowego życia.

Lata współpracy z projektantami wnętrz pozwalają nam polecić sprawdzonych specjalistów,
którzy skonsultują istniejący projekt lub stworzą nowy na podstawie indywidualnych preferencji mieszkańców.

Wykończenie „pod klucz”

Urządzenie mieszkania w stanie deweloperskim samodzielnie, czy oddelegowanie większości lub całego procesu profesjonalistom? DOCTOR Q BUD daje obie możliwości.

Klientom zainteresowanym wykończeniem mieszkania „pod klucz” oferujemy usługę całościowego zrealizowania projektu wnętrzarskiego.

Zachęcamy do zakupu na jak najwcześniejszym etapie realizacji. Im szybciej podjęta zostanie decyzja o kupnie, tym więcej indywidualnych zmian i modyfikacji można swobodnie wprowadzać bez narażania się na jakiekolwiek dodatkowe koszty.