Sfinansuj

swoje marzenia

Kredyt hipoteczny? Żaden problem!

Mało kto kupuje dziś nieruchomość za gotówkę. Tyczy się to w równej mierze inwestorów, co docelowych mieszkańców. Korzystny kredyt hipoteczny to optymalne rozwiązanie dla każdego kupującego, jednak nie każdy może z miejsca liczyć na dobre warunki kredytowania. Zdecydowanie nie każdy ma też czas i cierpliwość, by studiować oferty banków i porównywać je pod kątem opłacalności.

Najlepsi specjaliści w mieście

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów oferujemy pomoc w zyskaniu kredytu hipotecznego.

Nasi doradcy kredytowi to ekonomiści z doświadczeniem na stanowiskach kierowniczych w banku, rozległą wiedzą o aktualnych ofertach i blisko dziesięcioletnim stażem w ułatwianiu ludziom życia.

Głównym atutem współpracy z naszymi specjalistami jest ich umiejętność skutecznej pomocy w kredytowaniu nawet w trudnych przypadkach, w których większość banków i doradców rozkłada ręce.

Najkorzystniejsze warunki

Jeśli chcesz kupić mieszkanie lub dom na hipotekę, pomożemy Ci zrealizować ten plan na najkorzystniejszych możliwych warunkach.

Zasygnalizuj nam tylko, że potrzebujesz konsultacji w sprawie kredytu – zajmiemy się resztą.

Wiesław Młyński

Ekspert Finansowy

Ekspert rynków finansowych, specjalista w dziedzinie kredytów hipotecznych. Od 2010 z pasją pomaga swoim klientom zrozumieć zawiłości świata finansów. Od 2006 roku przedsiębiorca, miłośnik startupów i nowych technologii.  Stawia na ciągły rozwój, uczestnik licznych kursów,  absolwent wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Praca jest dla niego sposobem na spędzanie wolnego czasu, a nie złem koniecznym, dzięki czemu osiąga sukcesy.

Wiesław Młyński
Wiesław Młyński

Wiesław Młyński

Ekspert Finansowy

Mariusz Pokrzywa Prezes Zarządu firmy Doctor Q BUD, jest absolwentem Wydziału Elektroniki i Automatyki Przemysłowej Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Pierwszą Firmę produkującą urządzenia elektroniki przemysłowej i elementy osprzętu komputerowego założył w roku 1989. Założył też i prowadził wiele firm związanych zarówno z branżą elektroniczną, komputerową, samochodową jak i budowlaną.